Харчовий сектор

 

 Завантажити

Харчова промисловість

РОС., АНГЛ.

 

 

Одним із пріоритетних напрямків роботи Arzinger є надання юридичної підтримки діяльності клієнтів у сфері харчової промисловості. В рамках практики «Харчова промисловість (Food & Drinks)» наші юристи здійснюють юридичний супровід господарської діяльності виробників харчових продуктів, алкогольних напоїв, безалкогольних напоїв та мінеральних вод, а також діяльності продовольчих торгових мереж та ресторанного бізнесу. Ми консультуємо провідні міжнародні та національні компанії з усіх питань чинного законодавства, особливо акцентуючись на регуляторних аспектах, конкурентному праві та праві інтелектуальної власності.

Наша команда нараховує більше 10 юристів і патентних повірених, що мають досвід роботи в лідируючих компаніях сектору алкогольної промисловості, провідних компаніях-виробниках продуктів харчування, мінеральних вод, в юридичних департаментах великих торгових мереж, а також мають досвід юридичного супроводу діяльності ресторанного та готельного бізнесу. Ми постійно розвиваємо і розширюємо нашу команду для задоволення потреб клієнтів. При необхідності, в залежності від цілей і специфіки проекту, ми залучаємо юристів з інших практик компанії, що мають більш вузьку спеціалізацію в певних галузях законодавства (наприклад, фахівців з податкового та митного права, корпоративного права, міжнародного комерційного права тощо), що, в свою чергу, дозволяє надавати клієнтам комплексні та вичерпні консультації з усіх питань ведення бізнесу в Україні, а також успішно представляти інтереси наших клієнтів у складних патентних суперечках.

В даний час харчова промисловість є одним найбільш конкурентних секторів економіки України, що стрімко та динамічно розвивається. Правове регулювання даної галузі та інших суміжних галузей економіки в Україні характеризується постійними змінами в законодавстві. Ми допомагаємо нашим клієнтам завжди бути в курсі законодавчих змін і розробляємо для них внутрішні тренінги та інструкції для забезпечення інформування та дотримання відповідних норм, захищаючи, таким чином, бізнес від небажаних наслідків.

Національна правова система недостатньо захищає інтелектуальну власність, наслідком чого є часті порушення в даній сфері, незважаючи на те, що Україна ратифікувала основні міжнародні угоди, спрямовані на захист і визнання прав інтелектуальної власності. Завдяки глибокій експертизі Arzinger у сфері вирішення спорів, підкріпленій нашим ноу-хау і багаторічним досвідом роботи в сфері інтелектуальної власності, нам вдається ефективно допомагати нашим клієнтам у відстоюванні їхніх інтересів і, таким чином, успішно вирішувати їх бізнес - завдання.

Високий рівень конкуренції в секторі харчової промисловості тягне за собою підвищений контроль з боку контролюючих органів. Ми маємо значний досвід представництва інтересів наших клієнтів у взаємовідносинах з контролюючими та регуляторними органами, а також здійснення підтримки клієнтів при перевірках Антимонопольного комітету України.

В рамках проекту Arzinger Legal Days проходять бізнес-сніданки для представників виробників харчових продуктів, торгових продовольчих мереж та ресторанного бізнесу, під час яких учасники мають можливість обговорити актуальні питання ринку, а також поділитися своїм досвідом.

Симбіоз знань особливостей законодавства, індивідуального підходу до кожного завдання і значного досвіду практичної діяльності дозволяє нам надавати клієнтам юридичні послуги найвищого рівня.


Спектр наших послуг у сфері харчової промисловості включає в себе:

 • Консультації з регуляторних питань;
 • Консультації у сфері антимонопольного та конкурентного права;
 • Супровід реєстрації, захисту та передачі прав інтелектуальної власності;
 • Консультації у сфері реклами та інших видів промоції;
 • Юридичну підтримку виробництва, імпорту, експорту харчових продуктів;
 • Консультації у сфері реалізації харчових продуктів на території України;
 • Консультації у сфері оподаткування;
 • Консультації з питань захисту персональних даних;
 • Консультації з питань корпоративного права;
 • Консультації у сфері трудового права;
 • Представництво інтересів виробників в конфліктних ситуаціях зі споживачами;
 • Проведення комплексних і спеціалізованих аудитів;
 • Консультації щодо повноважень правоохоронних і контролюючих органів, а також юридичний супровід при перевірках відповідних органів;
 • Судове представництво;
 • Консультації щодо питань нерухомості і будівництва;
 • Консультації щодо фінансування;
 • Розробка і проведення compliance програм і тренінгів.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: