Відновлювана енергетика

За останні роки Україна прийняла ряд нормативних актів, які спрямовані на стимулювання виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Крім того, приєднавшись до Енергетичного Співтовариства, Україна поставила собі за мету досягти до 2020 року 10% у відновлюваних джерелах в загальній структурі виробництва електроенергії. Усвідомлюючи актуальність для України даного напрямку, а також враховуючи залежність держави від імпортного газу, Arzinger ініціювали створення Європейсько-Українського Енергетичного агентства (ЄУЕА), членом і консультантом якого є. ЄУЕА - це лідируюча організація в Україні з просування відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Arzinger також консультують Українську вітроенергетичну асоціацію.

Наші фахівці надавали всебічну юридичну підтримку при зведенні першого в Україні сонячного парку, при його подальшому обслуговуванні, а також при його покупці, включаючи передпродажний юридичний аудит; структурування угоди; розробку транзакційних документів; представництво клієнта в ході переговорів і підписання договорів купівлі-продажу; поточне консультування з питань, пов'язаних з альтернативною енергетикою, корпоративним правом.

Юристи компанії Arzinger мають значний досвід у проведенні юридичного аудиту компанії-цілі і консультуванні інвесторів, які планують покупку прав на компанію з виробництва електроенергії з інших відновлюваних джерел енергії, включаючи енергію вітру; з консультування інвесторів, які планують придбання частки в компанії для будівництва та експлуатації заводу з переробкиі відходів і перетворенні енергії, що міститься в них ("waste-to-energy plant"). Ми також надаємо послуги з юридичного супроводу угод у сфері ліцензування діяльності з виробництва, передачі електроенергії, виробництва біопалив, біогазу, подачі його в мережу, питання підключення до мережі і т.д.

 

Загрузить

Renewable Energy Practice Group

АНГЛ.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: