Сільське господарство

 

Завантажити

Агробізнес / Agribusiness

РОС./АНГЛ.

 

 

Аграрний бізнес – це галузь, що динамічно розвивається в Україні завдяки наявними природними ресурсами та глобальним тенденціям.

Arzinger має багаторічний досвід роботи в аграрній сфері та надає юридичні консультації агрохолдингам, сільськогосподарським підприємствам, фермерським господарствам з питань землекористування (включаючи специфіку українського земельного ринку для іноземних підприємств і правила роботи на ньому), законодавства в сфері водних та природних ресурсів, охорони навколишнього середовища, торгівлі, кредитування, державного регулювання в сфері сільського господарства, енергетики, а також інших поточних питань сільськогосподарської діяльності.

Ми маємо великий досвід юридичного супроводу сільськогосподарських компаній, що займаються виробництвом, переробкою та реалізацією продовольчої продукції.

Крім того, ми консультуємо наших клієнтів з усіх питань придбання сільськогосподарських компаній, включаючи проведення юридичного аудиту, юридичний супровід транзакцій під час їх проведення та після їх завершення.

Ми орієнтовані на результат і пошук найбільш оптимальних рішень питань та проблем, що виникають у наших клієнтів в процесі ведення їх бізнесу. Ми допомагаємо нашим клієнтам забезпечити ефективне ведення бізнесу в умовах постійних змін законодавства. Ми розуміємо, що бізнес неможливий без транзакцій, та прагнемо зробити всі транзакції наших клієнтів максимально ефективними та безпечними. Ми конструктивно «будуємо» всі транзакції та доводимо їх до успішного завершення. Ми допомагаємо нашим клієнтам удосконалювати їх бізнес та виходити на нові ринки.

Arzinger пропонує наступні послуги для Вашого агробізнесу:

 • Створення та супровід поточної діяльності агробізнесу;
 • Злиття та поглинання – структурування транзакцій, юридичний аудит, супровід транзакцій під час їх проведення та після їх завершення;
 • Створення та розвиток необхідної інфраструктури агробізнесу;
 • Фінансування агробізнесу – фінансування за рахунок власних коштів, боргове фінансування, залучення зовнішніх інвесторів, вихід на ринки капіталу (IPO), бюджетне фінансування;
 • Юридичні консультації з питань енергетики;
 • Сільськогосподарські сервітути;
 • Операції з землею, включаючи набуття земельних ділянок та користування земельними ділянками на правах оренди;
 • Податкове планування діяльності агробізнесу;
 • Питання охорони навколишнього середовища та природокористування;
 • Юридичні консультації з питань антимонопольного регулювання;
 • Питання державного регулювання в сфері сільського господарства;
 • Вирішення спорів.

Серед наших клієнтів – агрохолдинги, сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, підприємства переробної та молочної промисловості, виробники сільськогосподарської техніки, засобів захисту рослин, мінеральних добрив, а також інші компанії, пов’язані з аграрним бізнесом, такі як: Alfred C. Toepfer, Alois Poettinger, Bayer, Big Dutchman, Claas, Deutsches Agrarzentrum, Dukra Agro, Lembke, Lemken, Lesaffre, Meggle, Nufarm, Pfanner Agro, Pfeifer & Langen, Schaumann Agri, Soufflet Group / Slavutsky solodovyy zavod OJSC, Staphyt, Suntrade (Bunge Group), Tyche Commodity Trading, Unifer, ТОВ «Агрокультура Захід», ЗАТ «Галичина», ДП «Украгротрейд», ТОВ «Укрзернопром Агро», ЗАТ «Укрелеваторпром» та інші.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: