ЗАЯВА ARZINGER

Нещодавно компанія Arzinger знову опинилася в центрі резонансних інформаційних заяв, що пов’язані із зовнішніми чинниками.

Зокрема, остання хвиля спекуляцій виникла одразу після того, як колишні партнери компанії Віталій Касько та Максим Черкасенко заявили про власні політичні амбіції.

Ми поважаємо вибір наших колишніх колег, але при цій нагоді підкреслюємо їх повну незалежність від компанії Arzinger. Наголошуємо на тому, що позиції, які висловлюються нашими колишніми співробітниками, є їх особистою думкою і не відображають позицію Arzinger.

Ми дотримуємось принципу відмежування бізнесу від політики, залишаючись при цьому активними у значній кількості суспільно важливих ініціатив.

Ми пропагуємо відкритість та виключну етичність у своїй діяльності і стоїмо на сторожі інтересів наших клієнтів та суспільства. За більше ніж 14 років на ринку ми супроводжували безліч судових справ та надавали юридичні консультації численним компаніям різних секторів як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу, США, СНД.  Ми високо цінуємо довіру клієнтів та пишаємось тим, що нас рекомендують як надійного та професійного партнера. Наша репутація також підтверджується високими позиціями у багатьох міжнародних юридичних рейтингах.

Arzinger охоче підтримує ініціативи, спрямовані на реформування вітчизняної економіки та розвиток громадянського суспільства. Зокрема, співробітники Arzinger беруть активну участь у робочих групах з розробки важливих законопроектів. Результати від впровадження цих новацій відчутні вже сьогодні, такі як, наприклад, суттєве зниження корупції у фармацевтичному секторі за рахунок дерегуляції галузі та передачі закупівель лікарських засобів і медичних виробів профільним міжнародним організаціям (ВООЗ, ЮНІСЕФ та інші), забезпечення більшої прозорості та передбачуваності антимонопольного регулювання, податкового та антикорупційного законодавства.

Ми завжди були активним членом професійних та експертних об’єднань, і в багатьох із них наші колеги займають провідні позиції (International Bar Association,  Transparency International Ukraine, European Business Association, American Chamber of Commerce, Спілка Українських Підприємців тощо). Окремим напрямом корпоративної соціальної відповідальності Arzinger є регулярні внески компанії до благодійних фондів та підтримка соціальних ініціатив.

Зауважимо, що Arzinger прискіпливо підходить до вибору проектів та клієнтів і діє виключно в межах бізнес-етики та чинного законодавства.

Ми закликаємо поважати такі базові принципи юридичної професії, як конфіденційність та уникнення ототожнення адвокатів з їх клієнтами. Недотримання цих принципів суперечить засадам функціонування правової держави та нівелює суть адвокатської професії.

Поширюючи інформацію, ми закликаємо перевіряти правдивість даних, а також просимо уникати асоціювання Arzinger із діяльністю наших клієнтів та колишніх співробітників.

Залишаючись відданими своїм принципам, ми продовжуємо працювати задля успіху клієнтів та покращення правового поля в Україні.

 

Керуючий партнер

АО «Арцінгер»

Бондарєв Т.Б.

 

З радістю відповімо на ваші питання та надамо коментарі.

pr@arzinger.ua

+38 044 390 55 33

 

Завантажити Заяву в PDF

 

Про компанію

 

Завантажити

Брошюра Арцінгер

УКР., РОС.АНГЛ., НІМ.

 

 

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 14 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії - провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

Компанія Arzinger дотримується високих стандартів надання юридичних послуг та є надійним партнером з урахуванням її величезного досвіду роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики, таких як: M & A, корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, судове та арбітражне представництво, інтелектуальна власність, податкове право, банківське та фінансове право, ДПП, державні закупівлі, трудове право, відносини з державними органами, приватний капітал / інвестиції, ринки капіталу та IPO. Ми обслуговуємо клієнтів, задіяних у сферах фінансових послуг, енергетики, видобувної промисловості та природних ресурсів, фармацевтики, харчової промисловості, інвестиційно-банківської діяльності та корпоративних фінансів, телекомунікації, роздрібної торгівлі та розваг, готельного бізнесу, авіації та автомобілебудування, сільського господарства, страхування, інфраструктури і транспорту.

В Arzinger працюють висококваліфіковані фахівці, що володіють глибокими знаннями, величезним практичним досвідом у широкому колі юридичних питань, а також розумінням місцевого ринку. Багато з них отримали освіту за кордоном і мають досвід міжнародної роботи. Наша команда, очолювана 8 партнерами, налічує понад 70 досвідчених юристів. Всі партнери компанії визнані одними із лідерів на українському ринку юридичних послуг і рекомендовані авторитетними міжнародними і національними рейтингами. Саме тому Arzinger може запропонувати повноцінну юридичну допомогу та ефективну підтримку в різних складних угодах, у тому числі з питань транснаціонального характеру.

Компанія надає індивідуальні юридичні послуги найвищої якості і здатна задовольнити очікування клієнтів. Серед численних клієнтів Arzinger - такі компанії, як: Adecco, ADM Ukraine, AGI, Alcon, Altcom, Alfa Bank, BNP Paribas, Bunge, Commerzbank AG, Credit Agricole, Credit Suisse, CSAV, Deutsche Bank AG, EKF, Erste Bank, EBRD, Euralis, Ferrero, First Ukrainian International Bank, GLD, IFC, IKEA, ING, Leroy Merlin, Medcom, Nestle, OTP Bank, Peugeot Citroen, Porsche Holding  (Volkswagen Group), Prominvestbank, Puratos, Raiffeisen Bank Aval, Raiffeisen Bank International, Raiffeisen Leasing Aval, Sandoz , Sineat, Softline, Takeda, Turkcell, UkrSibbank, UniCredit Bank, Vienna Insurance Group, Yandex, Венбест, Роснафта, Міністерство юстиції України та інші.

Arzinger веде тісну співпрацю з юридичними консультантами з численних юрисдикцій і є членом міжнародних професійних організацій, що дозволяє компанії залучати колег-юристів з різних юрисдикцій у проведенні транскордонних угод і надавати клієнтам високопрофесійні юридичні консультації.

З метою надання клієнтам послуг високої якості Arzinger створила відділи French, Austrian і German Desk, які успішно працюють і ефективно обслуговують франко- і німецькомовних клієнтів в Україні, а також надають юридичну підтримку українським та російським компаніям, представленим на міжнародних ринках.

 

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: